Jak znaleźć dobre przedszkole?

Zbliża się czas rekrutacji w przedszkolach publicznych. Na szczęście wybierając placówki prywatne nie musimy się śpieszyć z decyzją bowiem te prowadzą zazwyczaj rekrutację przez cały rok i cyklicznie organizuję Dni Otwarte, na które można swobodnie udać się z dzieckiem, by podpatrzeć jak przedszkole funkcjonuje na co dzień.

Jeśli nie wiesz jak przystąpić do poszukiwań najlepszego przedszkola dla swojej pociechy stwórz najpierw listę dostępnych najbliżej Twojej okolicy. Możesz wpisać w wyszukiwarkę hasło typu „Pruszków przedszkole” a w kilka sekund pojawi ci się pełna lisa dostępnych tu placówek. W ten sam sposób możesz odnaleźć placówki przedszkolne, jakie działają w każdym mieście naszego kraju.

Kiedy lista będzie już stworzona, przejrzyj oferty. Lokalizacja, wykształcenie kadry, kuchnia, zajęcia dydaktyczne i rozrywkowe, oferta zajęć dodatkowych czy chociażby jakość wyposażenia placówki powinna mieć dla nas priorytetowe znaczenie.

Wybierzmy 3 placówki, które najbardziej przypadły nam do gustu po czym odwiedźmy je razem z dzieckiem. To ważne, żeby dobre przedszkole pasowało właśnie jemu. To,  którym malec będzie czuł się najlepiej powinno być placówką, do której już niedługo wyruszy, by pozostać pierwsze godziny bez opieki rodziców.

🔥26

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *